Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wągrowcu

ul. Krótka 4c, 62-100 Wągrowiec

 

Pracownicy

Nazwisko i imię Stanowisko Nr pokoju Nr telefonu
Tomaszewski Grzegorz Kierownik MOPS 8a 67 268 09 86
Sturma Ewa Główny specjalista - sprawy pracownicze 3 67 268 09 88
Wachowska Wioleta Pomoc administracyjna - sekretariat 8 67 262 08 85
Zespół Finansowo-Księgowy
Zopf Monika Główny księgowy - kierownik Zespołu 12 67 268 09 95
Świniarska Agnieszka Starszy inspektor 12 67 268 09 95
Weronika Jagacińska Specjalista 12 67 268 09 95
Pracownicy socjalni
Bugaj Radosław Specjalista pracy socjalnej 13 67 268 09 96
Brzostowicz Anna Pracownik socjalny 4 67 268 09 92
Cholewińska-Pacholska Joanna Specjalista pracy socjalnej 14 67 268 09 97
Jankiewicz Iwona Główny specjalista pracy socjalnej 8b 67 268 09 91
Jasińska Irena Specjalista pracy socjalnej 14 67 268 09 97
Kotecka Alicja Specjalista pracy socjalnej 4 67 268 09 92
Majorczyk Krzysztof Specjalista pracy socjalnej 13 67 268 09 96
Nawrocka Renata Starszy pracownik socjalny 8b 67 268 09 91
Oleszak-Trybulska Katarzyna Specjalista pracy socjalnej  15 67 268 09 98
Orłowska Elżbieta Starszy specjalista pracy socjalnej  15 67 268 09 98
Senger Iwona Specjalista pracy socjalnej  14 67 268 09 97
Walczak Małgorzata Pracownik socjalny 15 67 268 09 98
Wawrzyniak Aldona Starszy specjalista pracy socjalnej 15 67 268 09 98
Woźnicka Grażyna Starszy specjalista pracy socjalnej  4 67 268 09 92
Zespół Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych
Białkowska Ewelina Podinspektor - świadczenia rodzinne 9 67 268 09 83
Głowacka Anna Referent - świadczenia rodzinne 9 67 268 09 83
Goździk Natalia Podinspektor - świadczenia rodzinne 9 67 268 09 83
Wierzbicka Małgorzata Inspektor - fundusz alimentacyjny 9a 67 268 09 87
Mikołajczak-Pepka Kamila Podinspektor - fundusz alimentacyjny 9 67 268 09 83
Ratajczak Tomasz Kierownik Zespołu 11 67 268 09 94
Karty: dużej rodziny, seniora, młodego wągrowczanina
Kaminiecka Joanna Podinspektor  5 67 268 09 84
Dodatki mieszkaniowe i energetyczne
Pazdowska Natalia Podinspektor  10  67 268 09 93
Asystenci rodziny
Hermańska Agnieszka Asystent rodziny    
Kujawa Sylwia Starszy asystent rodziny    
Dzienny Dom Seniora (ul. Powstańców Wlkp. 30)
Kwaśniak Magdalena Pomoc administracyjna   67 262 83 12
Rożek Marta Instruktor terapii zajęciowej   67 262 83 12
Pawłoszek Patrycja Fizjoterapeuta   67 262 83 12
Opiekunki (praca w terenie)     
Cholewińska-Kozak Małgorzata Opiekun - sprzątaczka    
Drzewiecka Renata  Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Gawryszewska Joanna Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Głowska Beata Młodszy opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Grześnik Ewelina Młodszy opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Konieczna Małgorzata Opiekun w ośrodku pomocy społecznej     
Kuban Wiesława Opiekun - sprzątaczka    
Małecka-Witt Agnieszka Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Mrozek Magdalena Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Mrozińska Anna Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Senger Danuta Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Smykowska Ewelina Młodszy opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Szczepaniak Bogumiła Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Szyńska Joanna Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Zielińska Anna Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Pozostali pracownicy
Kulej Paulina Opiekun - sprzątaczka    
Brzeziński Tadeusz Robotnik gospodarczy    

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 3246
Utworzono dnia: 02.03.2017

Historia publikacji

  • 04.08.2022 15:23, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 13.07.2022 08:48, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 13.07.2022 08:44, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy